" /> Ahmet Kural'ın, Sıla'ya Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Gecede, Tanığın Yazışmaları Ortaya Çıktı | Tanıtım Haber

 • DOLAR
  5,3711
  % -1,21
 • EURO
  6,1213
  % -1,36
 • ALTIN
  222,8053
  % 0,09
 • BIST
  94.233,36
  % 1,14
Ahmet Kural’ın, Sıla’ya Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Gecede, Tanığın Yazışmaları Ortaya Çıktı

Ahmet Kural’ın, Sıla’ya Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Gecede, Tanığın Yazışmaları Ortaya Çıktı

Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen gecede, tanığın yazışmaları ortaya çıktı. Ortaya çıkan mesajlarda, “Ahmet Kural evinde bir kızı çok kötü dövüyor.” ifadeleri dikkat çekti. “Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen geceyle ilgili, tanık yazışmaları ortaya çıktı. Olayı duyan ve tanık olarak ifade verenlerden bir kişi o gece erkek arkadaşına “Ahmet Kural evinde […]

Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen gecede, tanığın yazışmaları ortaya çıktı. Ortaya çıkan mesajlarda, “Ahmet Kural evinde bir kızı çok kötü dövüyor.” ifadeleri dikkat çekti.

“Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen geceyle ilgili, tanık yazışmaları ortaya çıktı. Olayı duyan ve tanık olarak ifade verenlerden bir kişi o gece erkek arkadaşına “Ahmet Kural evinde bir kızı çok kötü dövüyor.” mesajı ortaya çıktı.

“ÇOK KÖTÜ DÖVÜYOR”

Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya uyguladığı şiddet ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Tanıklardan birinin erkek arkadaşına attığı mesaj delil olarak savcılığa sunuldu. Tanık erkek arkadaşına attığı mesajda; “Ahmet Kural bir kızı evinde dövüyor. Çok kötü dövüyor. Sesleri geliyor. Çok yakın.” dediği görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar